24.07.2020

30 липня, щорічно, світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Традиційно місто Одеса та Одеська область приєднуються до проведення інформаційно-освітніх та адвокаційних заходів, спрямованих на зниження ризиків потрапляння людей у ситуацію торгівлі людьми та надання ім. допомоги і підтримки задля реінтеграції їх у суспільне життя.
Так, 30.07.2020 у м. Одеса у бібліотеці ім. Грушевського відбудеться тематична діалогова платформа, в рамках якої заплановано обговорення ситуації, яка склалась в Україні та Одеській області з питань торгівлі людьми, висвітлення діяльності органів та служб, громадських організацій у сфері протидії торгівлі людьми та презентовано фільм соціальної спрямованості «Чому ти не посміхаєшся?» створений за інформаційної підтримки ГР «Віра, Надія, Любов».

З 26 листопада по 02 грудня 2020 року в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми відбудеться виставка-інсталяція "ОчікуванняVsРеальність", метою якої є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.
Протягом липня – грудня 2020 року Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» будуть проведені малокомплектні семінари для представників об'єднаних територіальних громад області з питань ідентифікації жертв торгівлі людьми.