м. Одеса, вул. Красна 11, тел. 758-41-70
e-mail:

Директор центру - Чеканов Станіслав Васильович
Бухгалтер - Тростянецька Ірина Іванівна
Директор відділення в м. Ізмаїл - Кравченко Олександра Опанасівна

 

 

Про Комунальну установу Обласний центр обліку бездомних громадян

       Комунальна установа обласний центр обліку бездомних громадян утворено рішенням Одеської обласної ради від 27 грудня 2006 року.
       Головним напрямком роботи Обласного центру є:
- надання юридичної допомоги бездомним громадянам;
- надання допомоги в отриманні ними тимчасового житла;
- надання допомоги бездомним громадянам в їх працевлаштуванні;
- сприяння бездомним громадянам в отриманні медичної допомоги;
- проведення роботи в місцях позбавлення волі з метою надання допомоги засудженим по відновленню ними втрачених соціальних зв'язків та якнайшвидшої адаптації до умов суспільства після звільнення.
       Рішенням сесії Одеської обласної ради від 10 вересня 2010 року утворено Ізмаїльське відділення Обласного центру обліку бездомних громадян.
       На обліку в центрі перебуває 2298 осіб, в тому числі 455 - в Ізмаїльському відділенні. В практику роботи Обласного центру введено проведення виїзних прийомів працівникам центру в районах області, медичних закладах області, в місцях позбавлення волі. Проведення спільно з працівниками органів внутрішніх справ патрулювання з метою виявлення місць зосередження бездомних громадян та надання їм необхідної оперативної допомоги. В осінньо – зимовий період працівниками центру велика увага приділяється забезпеченню бездомних громадян теплим одягом.
       Важливим напрямком в діяльності центру є робота по профілактиці бездомності серед громадян, надання необхідної юридичної допомоги в відновленні незаконно порушених житлових прав громадян.
       Працівниками центру налагодженні плідні робочі стосунки з державними установами та суспільними організаціями області, завдяки чому надається ефективна допомога громадянам в якнайшвидшому відновленні документів та вирішенні соціально – побутових проблем.

 

Методические материалы по работе с лицами, отбывающими наказание в местах лишения свободы.